درباره ما

چشم انداز، اهداف و...

معرفی شرکت

شرکت ایده‌پردازان زوج گیتی فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد.حاصل نیم دهه فعالیت انجام پروژه‌های مختلف جهت بیمارستان‌ها،استخرها ، ارگانهای خصوصی و دولتی و …می‌باشد که منجر به ثبت بیش از پانزده طرح اختراع و تجاری‌سازی آنها گردیده است.

شرکت ایده پردازان زوج گیتی با سرمایه‌گذاری در زمینه تکنولوژیهای جدید اساس رقابت و رشد در آینده را  در زمینه تبدیل شیرآلات معمولی به هوشمند، بدن خشک کن، پنل دوش، تولید شیرآلات هوشمند آبخوری و آبسردکن فراهم کرده است و با استفاده از منابع قابل توجه به توسعه‌ی محصولات نوآورانه در حوزه تولید کاهنده‌های مصرف آب و تولید شیرآلات هوشمند می‌پردازد و قصد دارد حضور طولانی‌مدت خود را در بازار آینده حفظ کند.همچنین این شرکت تنها تولیدکننده مبدل های هوشمند به منظور صرفه‌جویی در مصرف آب در داخل ایران می‌باشد. هدف اصلی این شرکت کمک به درست مصرف کردن از طریق نوآوری‌های جدید در این زمینه است که تا کنون با ارائه محصولاتی همچون پایه‌های تبدیل مناسب برای انواع شیرآلات، پنل دوش هوشمند و شیرهای هوشمند آب سردکن تا حدودی به محقق شدن این هدف کمک کرده است.

محصولات این شرکت دارای تاییدیه رسمی صرفه جویی و کیفیت از سازمانهای مختلف از جمله سازمان آب و فاضلاب و تمامی محصولات دارای ثبت اختراع می باشد.

اهداف:

با وجود پیشرفت قابل توجه صنعت شیر آلات و هم چنین رواج رویکرد اصلاح الگوی مصرف در میان مردم و با توجه به شرایط بحران آب در دنیا و کمبود منابع آب شرب جهان، به تدریج فرهنگ استفاده از شیرآلات الکترونیکی هوشمند در منازل و اماکن عمومی گسترش یافته است.

 لذا شرکت زوج گیتی در نظر دارد با ارائه محصولات جدید و هماهنگ با تکنولوژی روز دنیا، گام بزرگی در راستای مصرف بهینه آب بردارد.

چشم انداز:

شرکت ایده‌پردازان زوج گیتی قصد دارد تا سال 1400 شرکتی سرآمد و نوآور، در زمینه شیرآلات هوشمند کاهنده آب کشور ­باشد.

اطلاعات تماس

نشانی:

استان یزد-شهرک صنعتی ،فاز سوم ،خیابان لادن ،لادن پنجم

تلفن: 7275810-353-98+

فاکس: 7275813-353-98+

پست الکترونیکی:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس ما