معرفی شرکت

درباره ما بیشتر بدانید !

معرفی ما

شرکت ایده پردازان زوج گیتی فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه پروژه های مرتبط با آب و سرمایش و گرمایش ادارات و ارگان هاي خصوصی و دولتی آغاز کرد که منجر به اختراع و تجاري سازي محصولات متعددی گردیده است.

چشم انداز

شرکت ایده پردازان زوج گیتی فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه پروژه های مرتبط با آب و سرمایش و گرمایش ادارات و ارگان هاي خصوصی و دولتی آغاز کرد که منجر به اختراع و تجاري سازي محصولات متعددی گردیده شرکت ایده پردازان زوج گیتی با سرمایه گذاري در زمینه تکنولوژیهاي جدید، اساس رقابت و رشد در آینده را در زمینه تبدیل شیرآلات معمولی به هوشمند فراهم کرده است و با استفاده از منابع قابل توجه به توسعه ي محصولات نوآورانه در حوزه تولید کاهنده هاي مصرف آب و تولید شیرآلات هوشمند می پردازد. هدف اصلی این شرکت کمک به مصرف بهینه آب از طریق نوآوري هاي جدیددر این زمینه است .
تماس با ما
زوج گیتی

ما را  بیشتر شناسید

مبدل هوشمند شیرآلات بهداشتی

درحال حاضر شرکت ایده پردازان زوج گیتی پایه هایی را طراحی و تولید کرده است که این پایه ها قابلیت نصب بر روي تمام شیرآلات بهداشتی نصب شده در مکان هاي مختلف و حتی شیرآلات معمولی موجود در بازار را دارد،با نصب این پایه ها بر روي شیرآلات،شیرهاي بهداشتی هوشمند شده و باعث صرفه جویی و جلوگیري از هدررفتن آب و هم چنین رعایت بهداشت می شود.

مهارت های ما

لیدر و اینفلوئنسر

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متون آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند.

تجارت آنلاین

80%

دیجیتال مارکتینگ

70%

برنامه نویسی

90%

مشاوره طراحی

75%